درباره آرمیتیس

آرمیتیس در تابستان 82 توسط جمعی از دانشجویان فعال دانشگاه علم و صنعت ایران شکل گرفت و با ایده‌های نو و بدیع وارد صنعت نرم‌افزار شد، سطح علمی بالا و تفکر خوب جزء ویژگی‌هایی می‌باشد که اعضای آرمیتیس را مجزا می‌کند.

آرميتيس در تابستان 82 توسط جمعي از دانشجويان فعال دانشگاه علم و صنعت ايران شکل گرفت و با ايده‌هاي نو و بديع وارد صنعت نرم‌افزار شد، سطح علمي بالا و تفکر خوب جزء ويژگي‌هايي مي‌باشد که اعضاي آرميتيس را مجزا مي‌کند. ترکيب علم، هنر و علوم جامعه شناسی و ارائه ساده اين آميزش به کاربران و مشتريان نتيجه تلاشي است که اين گروه در مدت زمان کوتاهي از خود به يادگار گذاشته است. حضور افراد نخبه و دارندگان مدالهاي جهاني در عرصه نرم افزار ترکيب خوش‌گوني از دَستمان علم و صنعت را در اين مجموعه به بار نشانده است. به طوري که خانه آرميتيس را به مجموعه‌اي پويا تبديل نموده است.
شرکت نرم‌نگاران آرميتيس با هدف اعتلاي صنعت نرم‌افزار در ايران به بازار رقابت وارد شده است و همواره سعي خود را بر اين پايه استوار گردانيده‌است كه با يک نگاه علمي و جامع با تاكيد بر استفاده از تجارب موفق در ساير نقاط جهان و بكارگيري آنها در زمان توليد و توسعه نرم‌افزارها بصورت استاندارد به درخواستهاي مشتريان پاسخ مناسب دهد.
سياست شركت در قالب شعار به ایده هاتان رنگ ببخشید پايه گذاري شده است.
و در اين راستا مي‌كوشيم تا با تفكرات سازنده، نو و خلاقانه، گُفتماني مُوثر و يادي نيك از عملكرد خود در ذهن جامعه انفورماتيك ايران به يادگار بگذاريم. ما ماموريت خود را بر پاية بسترسازي و پياده‌سازي فرآيندهاي توليد و توسعة نرم‌افزار در سازمانها و مراكز تحقيقاتي توليد كنندة نرم‌افزار و برآورده ساختن نياز مشتريان در حد مطلوب و ارائة مشاوره‌هاي سازنده در جهت پيشبرد خدمات مي‌دانيم و اميدواريم بتوانيم با تفكري سالم، رفتار و عملكرد خود را به گفتارمان نزديك كنيم.