چشم انداز

نقش تعریف دقیق چشم انداز در موفقیت‌ یک بنگاه اقتصادی، انکار ناپذیر است. چشم انداز هر مجموعه اگر به صورت دقیق، جامع و آینده‌نگرانه تعریف شده باشد، می تواند مسیر حرکت آن مجموعه را همواره هدفمند و جهت دار نماید. آگهی کامل مدیران مجموعه به چشم انداز سازمان، می تواند آنها را در تصمیمات کلیدی سازمان یاری دهد.

نقش تعريف دقيق چشم انداز در موفقيت‌ يک بنگاه اقتصادي، انکار ناپذير است. چشم انداز هر مجموعه اگر به صورت دقيق، جامع و آينده‌نگرانه تعريف شده باشد، می تواند مسير حرکت آن مجموعه را همواره هدفمند و جهت دار نمايد. آگهي کامل مديران مجموعه به چشم انداز سازمان، می تواند آنها را در تصميمات کليدي سازمان ياري دهد.
آرميتيس با توجه به دو محور اصلی فعاليت خود، در هر بخش، چشم انداز خاصي را برای جهت‌دهي به مسير حرکت سازمان خود تدوین کرده است.
کاربردهای تحت وب
ايجاد يک بستر نرم افزاري با قابليت نصب محصول، مجتمع سازي محصولات، نصب رابط کاربر، پشتيباني از بسترهاي مختلف(وب، ويندوز، موبايل)، قابل توسعه اطلاعاتي و ساختاري توسط مشتري
تجارت الکترونیکی
تبديل داده هاي رفتاري کاربران به اطلاعاتي که خريدارن را در جهت خريد بهتر و فروشندگان را در جهت ارائه وسیع تر راهنماي مي کند. تا کنون به اين مساله توجه کرده ايد که وقتي می خواهيد کالاي بخريد، چه روندي را براي خريد کالا طي مي کنيد، به احتمال زياد اولين کاري که انجام می دهيد، از خانواده خود در مورد اينکه آشنايي دارند، سوال می کنيد، در صورت منفي بودن جواب به سراغ دوستان و دوست دوستان می رويد و در نهايت اگه آشنايي پيدا نکرديد به سراغ آگهي ها و صفحات روزنامه ها می روید. و با حالتي نامطمئن کالاي مورد نظر خود را تهيه مي کنيد.
فکر کنيد، اگر امکاني بود که شما از نظرات خريداران يک کالا مطلع می شديد چه اتفاقي مي افتاد؟